Kahramankazan Nakliyat

Kahramankazan Nakliyat olarak, değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaya odaklanıyoruz. Son model araçlarımız, balkondan kurmalı mobil asansörlerimiz ve özel tasarlanmış ekipmanlarımızla, eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Kazan Evden eve nakliyat hizmeti için 444 6 995 nolu numaramızı arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz:

 • Evden eve nakliyat
 • Asansörlü taşımacılık
 • Özel eşya paketleme ve taşıma
 • Beyaz eşya kurulumu
 • Montaj hizmetleri
 • Elektrik bağlantıları

Nakliyat Süreci:

 1. Exper Randevusu: Eşyalarınızın değerlendirilmesi için ücretsiz exper randevusu oluşturulur.
 2. Rapor Oluşturma: Experimiz tarafından görülen eşyalar liste edilir ve rapor oluşturulur.
 3. Sözleşme: Mutabık kalındığı takdirde sözleşme yapılır ve taşıma tarihi belirlenir.
 4. Taşıma Günü: Sabah saatlerinde belirlenen saatte aracımız kapınıza yanaşır. Ayakkabılarınız kolilere konulup paketlenir, kırılacak eşyalarınız özenle paketlenir ve mobilyalarınız koruyucu streç folyo ile sarılır.
 5. Taşıma ve Kurulum: Eşyalarınız asansörlü taşımacılık sistemiyle taşınır ve yerlerine yerleştirilir. Demonte edilen eşyaların montajı marangozlarımız tarafından yapılır, beyaz eşyaların kurulumu gerçekleştirilir ve gerekirse avizelerin bağlantıları elektrik ekibimiz tarafından sağlanır.
 6. Kontrol ve Tamamlama: Eşyalarınızın kontrolleri yapıldıktan sonra taşıma işlemi tamamlanır.

Kurumsal nakliyat firması olarak , müşteri memnuniyetini ve eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutarak profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , ,