Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma konusunda profesyonel olarak hizmet sunan firmamız aynı zamanda diğer ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerini de vermektedir. Uzun yıllardır nakliyat ve taşımacılık alanında kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz ile sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Ankara kurumsal taşıma hizmetimiz ile de kurumsal firmaların ve iş yerlerinin sorunsuz bir şekilde taşınabilmesine aracılık etmekteyiz.

Kurumsal Taşıma 1

 

%100 müşteri memnuniyeti garantili olarak sunmakta olduğumuz kurumsal nakliyat hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal taşıma hizmeti diğer nakliye ve eşya taşıma hizmetlerine nazaran çok daha profesyonellik gerektiren bir alandır. İş yerlerinin taşınmasını da kapsayan kurumsal eşya taşıma hizmetimiz ayrıca oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

 

Profesyonel ve güvene bağlı evden eve taşımacılık hizmeti Europatrans nakliye firmamız kurumsal kimliğini koruyarak Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Ankara evden eve taşımacılık firmaları arasında öncü firma olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet suna bilmek için gerekli çalışmaları üst düzey yöneticilerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknolojiyi takip ederek yeni nesil araçlar ve paketleme malzemeleri ile hizmetinizdeyiz.

İş yerlerinin taşınması sırasında eşyaların güvenli ve konforlu bir şekilde istenilen yere aktarılması için özel araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kurumsal taşımacılık her şeyden önce güvene ve profesyonelliğe bağlı olarak yapılan bir hizmettir. Pek çok iş yeri yer değiştirmek için taşınma gereği duymaktadır.

✅ Kurumsal Telefon 444 6 995
✅ Ofis Telefonu 0312 482 12 22
✅ Europatrans  Garantisi Sigortalı Taşıma
✅ Firma Kuruluş 1995’dan Bu yana

Kurumsal nakliyat firmaları

Ankara Kurumsal evden eve nakliyat firmaları ve  şehirler arası taşımacılık hizmetinde ev eşyalarınızı Allianz Sigorta kapsamında Dikkatli ve güvenilir bir şekilde eşyalarınız taşımaktadır. Araçlarımızın hepsi iç kapsamlı mobilya kaplı evden eve taşımacılık hizmetine uygun araçlar olarak tasarlanmıştır. Bireysel ve kurumsal olarak sunmuş olduğumuz her hizmet türünde tüm eşyalarınız taşınma öncesinde ambalajlanması yapıldıktan sonra araçlarımıza yüklenir ve kurumsal nakliye personellerimiz tarafından taşınması yapılır. Daha çok kurumsal taşımacılık işlerini firmalara, şirketlere ve özel iş kurumlarına çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türüdür.

Ankara Kurumsal Nakliyat

Ankara Kurumsal Taşıma Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kurumsal düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe ilk olarak yapmış olduğumuz aşama ekspertiz ve danışmanlık hizmetidir. Eşyalarınızın inceleme sonrasında size özel bir taşıma programı hazırlanır. Alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımızla hastane, avm, otel, devlet kurumları vb. alanların nakliye işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde size özel bir nakliye paketi hazırlayarak nakliye hizmetlerinizi başından sonuna kadar planlayıp profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktayız. Bizimle çalışmış olduğunuz taktirde hiçbir şekilde iş kaybına uğramadan profesyonel olarak taşına bileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Etiketler:, , , , , , ,