Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Profesyonel ve güvene bağlı evden eve taşımacılık hizmeti Europatrans nakliye firmamız kurumsal kimiliğini koruyarak Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.  Ankara evden eve taşımacılık firmaları arasında öncü firma olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet suna bilmek için gerekli çalışmaları üstdüzey yöneticilerimiz tarafından yapılmaktadır. Teknolojiyi takip ederek yeni nesil araçlar ve paketleme malzemeleri ile hizmetinizdeyiz.  Kurumsal nakliye firmaları

Kurumsal nakliyat firmaları

Ankara Kurumsal evden eve nakliyat firmaları şehirler arası taşımacılık hizmetinde ev eşyalarınızı 40.000 tl lik sigorta kapsamında Dikkatli ve güvenilir bir şekilde eşyalarınız taşımaktadır. Araçlarımızın hepsi iç kapsamlı mobilya kaplı evden eve taşımacılık hizmetine uygun araçlar olarak tasarlanmıştır. Bireysel ve kurumsal olarak sunmuş olduğumuz her hizmet türünde tüm eşyalarınız taşınma öncesinde ambalajlanması yapıldıktan sonra araçlarımıza yüklenir ve kurumsal taşıma personellerimiz tarafından taşınması yapılır. Daha çok kurumsal taşımacılık işlerini firmalara, şirketlere ve özel iş kurumlarına çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türüdür.

Ankara Kurumsal Nakliyat

Ankara Kurumsal Taşıma Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kurumsal düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe ilk olarak yapmış olduğumuz aşama ekspertiz ve danışmanlık hizmetidir. Eşyalarınızın inceleme sonrasında size özel bir taşıma programı hazırlanır. Alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımızla hastane, avm, otel, devlet kurumları vb. alanların nakliye işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde size özel bir nakliye paketi hazırlayarak nakliye hizmetlerinizi başından sonuna kadar planlayıp profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktayız. Bizimle çalışmış olduğunuz taktirde hiçbir şekilde iş kaybına uğramadan profesyonel olarak taşına bileceğinizi belirtmek isteriz.

Kurumsal Taşıma Nedir ?

Kurumsal Taşıma şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası nakliye hizmeti veren ayrıca profesyonel ekipleri ile tam hizmet veren marka olmuş firmalardır. İletişim 444 6 995

Kurumsal Nakliyat Ücreti ?

Nakliye sektöründe sabit bir ücret olamaz sizlere sabit ücret veren firmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Ücretsiz eksper hizmetimiz ile eşyalarınızın hacmine göre fiyat verilir.

Kurumsal Taşıma Hizmetleri Neler ?

Eşyalarınızın komple ambalajlanması demontesi yapılır ve kapalı çelik kasa araçlarımıza yüklenir. Taşınacağınız evde ambalajlarından açılıp montaj ve kaba dizaynı profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır.

5/5 (9 Reviews)

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.