Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti ile Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve eşyalarınızın zarar görmemesi vede Personelin yorulmaması adına bir Teknoloji harikasıdır. Mobil asansörlerimiz genelde balkondan kurulmaktadır. balkona kurulmaya müsait değilse eğer ekibimiz camınızı söker ve eşyalarınızı camdan taşımaktadır, evinizde bulunan cama bizden kaynaklanan hasar meydana gelirse firma olarak biz karşılıyoruz.

Ankara Asansör Kiralama

Mobil asansörü kuran operatörümüz, Tüm belgelere sahiptir. Eğer mobil asansörden düşen eşyalarınız olursa eğer firma olarak bunu da biz karşılıyoruz. Asansörlü taşımacılık’ta Genelde müşterilerimiz tedirgin olurlar, aslında heyecan yapılacak korkulacak hiç bir şey yok Mobil asansör teknoloji harikası ile eşyalarınız ekibimiz tarafından Dikkatli ve güvenilir bir şekilde taşıması gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

20 KATA KADAR ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Ankara nakliyat şirketimiz asansörlü taşımacılık sistemiyle son yıllarda tüm nakliyeciler tarafından oldukça fazla kullanılan sistem özelliğini haline gelmiştir. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlü sistemimiz ile hiçbir eşya parçası zarar görmeden yüksek katlarda bulunan evinizden alınıyor ve personellerimiz tarafından araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bu sistemi tercih ederek risk payının oldukça az taşımacılık seçeneğini tercih etmiş olursunuz. Binanızın önünde müsait bir alan üzerine kurulan asansör bulunduğunuz kata kadar çıkarılarak eşyaların balkon veya salon camından aşağıya doğru indirilmesi işlemine denilmektedir.

 

Asansörlü taşıma sistemi ile riski en aza indirin…

Ankara Europatrans nakliye şirketi olarak toplamda 4 adet asansörümüz ile Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinden gelen taşımacılık taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz. Firmamızda bulunan tüm asansörlü eşya taşımacılık ekipmanları son sistem otomatik düzeye sahip ekipmanlar arasındadır. Sizlerde eşya taşımacılığı hizmetlerinde sorunsuz düzeyde nakliye hizmeti almak için özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmeleridir. Daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

4.6/5 (24 Reviews)

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.