Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye sunduğumuz hizmetimizdir. Evinizi veya iş yerinizi taşıma süreci stresli olabilmektedir. Hem eşyalarınızın güvenli bir şekilde hem de daha kısa sürede taşınabilmesi için sizler de asansörlü taşımacılık hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat pek çok açıdan avantaj sunmaktadır. Özellikle yüksek katlı bir binada oturuyor iseniz eşyalarınızın insan gücü veya binanın asansörü ile indirilmesi ya da çıkartılması oldukça güç olabilmektedir. Üstelik binadaki asansörler eşya taşımak için uygun kapasitede değildir.

Evinizi taşırken komşularınızı da rahatsız etmeden ve eşyalarınızı zarar görmeden taşıyabilmek için artık asansörlü araçlarımızı değerlendirebilirsiniz. Sadece eşya taşıma için özel olarak geliştirilen araçlarımız çok yüksek katlı binalarda bile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın taşınabilmesini sağlamaktadır.

Pek çok binada eşyaların yukarı çıkartılması veya aşağı indirilmesi oldukça zordur. Özellikle merdivenlerin ve kapıların eşyalar için uygun büyüklükte olmamasından dolayı taşınma işleminiz daha zor ve karmaşık bir hal alabilmektedir. Ancak asansörlü taşımacılık firmamız ile artık taşınmanın tüm zorluklarını geride bırakabilirsiniz.

Eşyalarınız taşınırken aynı zamanda bu işlemi daha kısa sürede ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Artık nakliye ve eşya taşıma işlemlerinde asansörlü araçlar olmadan işlem yapılması da tavsiye edilmemektedir.

Asansörlü Taşımacılık

 

Firmamız bünyesinde çok ağır ev eşyalarının taşınabilmesi için uygun kapasiteli asansörlü araçlarımız mevcuttur. Ayrıca eşya paketleme ve taşıma konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde sizler sadece taşınmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Güvenli bir nakliye firması seçmeniz eşyalarınızın zarar görmemesi açısından da oldukça önemlidir.

Asansörlü taşımacılık hizmeti için her zaman profesyonel firmalar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Firmamız bizlere ulaşmanız neticesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede eviniz için en uygun asansörlü araçlarımızı da tespit edebilmekteyiz. Ayrıca evinizin içerisindeki eşyalarınızın paketlenmesi için de uygun bir program yapılmaktadır.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara asansörlü taşımacılık hizmetimiz için bizleri diğer illerden de arayabilirsiniz. Hem şehir içi hem de şehirler arası tüm ofis, iş yeri ve ev eşyası taşıması için kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde eşyalarınız firma garantimiz altındadır.

Şehirler arası nakliye hizmetimiz için de yine asansörlü araçlarımızı tercih etmekteyiz. Bu sayede yeni taşınacağınız eviniz için de vakit kaybetmeden eşyalarınızı taşımaktayız. Ancak her bina için asansörlü taşımacılık hizmetinin mümkün olmadığını da belirtmek isteriz. Bunun için ekip arkadaşlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına binanızı da kontrol etmektedir.

Eğer yaşamış olduğunuz binanın çevresi araçlarımızın park edebilmesi için uygun ise sorunsuz bir şekilde asansörlü taşımacılık hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü eşya taşıma araçlarının güvenli bir şekilde binanın uygun bir cephesine yerleştirilmesi oldukça önemlidir.

Firmamız Uluslararası nakliyat hizmeti de vermektedir ve Uluslararası nakliye firması olarak asansörlü taşımacılık olarak eşyalarınızı güvenle taşır.

Aynı zamanda evinizin pencerelerinin veya balkonunun geniş olması eşyalarınızın da daha kolay bir şekilde taşınabilmesini sağlayacaktır. Evinizdeki mobilyaların sökülmesi ve demonte haline getirilmesi için ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede eşyalarınız daha güvenli bir şekilde ambalajlanarak paketlenmektedir.

Ancak sökülemeyen beyaz eşya gibi eşyalarınız için de özel güvenlikli paketler ve ambalajlama tekniklerini kullanmaktayız. Eşyalarınız uygun şekilde aracın asansör sistemine yüklenerek aşağı indirilmektedir. Daha sonra araç içine ekip arkadaşlarımız tarafından devrilme veya sarsılma olmayacak şekilde yerleştirilmektedir.

Bu noktada eşyalarınızın çokluğuna göre en uygun aracı seçmek büyük bir önem arz etmektedir. Bunun için de asansörlü taşımacılık hizmetimiz öncesinde yapmış olduğumuz planlama ile bu sorunu çözüme kavuşturmaktayız.

Asansörlü taşımacılık hizmeti standart nakliye hizmetlerine göre çok daha güvenlidir. Ancak yine de bu hizmetten de kaliteli ve güvenli bir şekilde yararlanabilmek için kurumsal firmamızı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Asansörlü nakliye araçlarımızın düzenli olarak bakımları yapılmaktadır.

 

Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ankara asansörlü nakliyat firmaları arasında öncü olarak hizmet sunmaktayız. Nakliye hizmetleri için geniş araç filomuz sayesinde her eşya çokluğuna uygun kapasitede bir aracımız bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı profesyonel nakliye hizmetleri için uygundur.

Ankara asansörlü taşımacılık firmamız bünyesinde bütçenize en uygun fiyat tekliflerini de alabilirsiniz. Ekspertiz hizmetimiz sırasında taşımacılık hizmetimiz için sizlere özel en ekonomik fiyatları sunmaktayız. Bu sayede de taşınma veya nakliye hizmeti sonrasında ekstra bir sürpriz ile de karşılaşmazsınız.

Asansörlü taşımacılık hizmetinin pek çok avantajı vardır. Asansörlü taşımacılık hizmeti diğer yöntemler ile kıyaslandığında oldukça hızlıdır. Kaçıncı katta oturursanız oturun daha kısa sürede eşyalarınız sırası ile araçlara yüklenebilmektedir. Bunun için de sunmuş olduğumuz hizmetlerin zamandan da sizlere büyük bir tasarruf sunduğunu söylemek mümkündür.

Taşınacak olan eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde araçlara yüklenmesi sağlanabilmektedir. Evinizin içerisinde özel olarak paketlenen eşyalarınız direkt olarak asansörlü sistem ile aşağı gönderilmektedir. Bu da eşyaların düşürülme gibi nedenlerden dolayı zarar görmesinin önüne geçmektedir.

Eşyalarınızın güvenliği ve en önemlisi de zamanınız açısından sizler de Ankara asansörlü taşımacılık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis ve ev eşyaları için profesyonel bir hizmet kalitesi almanız için ekip arkadaşlarımız her zaman hazırdadır.

Evinizdeki en küçük bir eşyanıza bile herhangi bir zarar gelmemesi için hassasiyet ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza ve evinizdeki tüm eşyalarınızı özenli bir şekilde paketlemekteyiz. Taşınma işlemi sırasında beklenmedik ve yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı da firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. ankara parça eşya taşıma

Etiketler:, , , , , ,