Kargo Parça Eşya Nakliyat

Kargo Parça Eşya Nakliyat

Kargo Parça Eşya Nakliyat Firmamız Ankara İstanbul ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize Parça Eşya Transferi gerçekleştirmektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası yada bekar eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

Kargo Parça Eşya Taşıma

Parça eşya nakliyesinde erken rezervasyon yaparak indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden enaz 5 gün öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kargo Parça Eşya Nakliyat işleminde Eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir. Örneğin sizler İstanbul’dan Bodrum’a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parsiyel taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz.

Kargo Parça Eşya Firması

Daha sonra sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşırcasına aynen yapılmaktadır. Sizler için durmadan çalışmaktayız. Her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla çalışmaktayız. Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetleri için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Tüm Türkiye geneline Kargo Parça Eşya Nakliyat türünde olan tüm eşyalarınızı evinizden alıyor, yeni adresinize gönderiyoruz. Sigortalı nakliyat , marangozlu ve ambalajlı parça eşya taşımacılık hizmetlerinde firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ankara Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı nedir? Bekar eşyası, çeyiz eşyası türünden oluşabilecek eşyalarınız dır. Parça eşya taşımacılığında sorunsuz olarak tam zamanında belirtmiş olduğunuz adresten eşyalarınızı alıyor, yeni adresinize teslim ediyoruz.

4.6/5 (9 Reviews)

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.