Dikmen Nakliyat Firması

Dikmen evden eve nakliyat , değerli müşterilerimiz çankaya dikmen de bulunan nakliye firmamızı internetten arayak bizi bulduysanız doğru adrestesiniz.

Dikmen Nakliyat Firması olarak, evden eve taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Özellikle ev taşımacılığı konusunda uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Tüm eşyalarınızın paketlenmesi, yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz.

Ayrıca, işyeri taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız. İşyerinizdeki tüm eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması işlemlerini gerçekleştiririz. Özel ambalaj malzemeleri kullanarak, tüm eşyalarınızın hassas taşınmasını sağlarız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, size özel bir taşıma planı oluşturarak, en uygun fiyatı sunarız. Eğer evden eve veya işyerinden işyerine taşınma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Dikmen Asansörlü Nakliyat ile müşterilerimize ücretsiz keşif için exper önerilir. Dikmen içi Nakliyat olarak evinize gelen ve ekibimizden olan experimiz, eşyalarınızın keşfini yaptıktan sonra nasıl ebatta araç gelecek, ne kadar malzeme kullanılacak, kaç kişilik personel gelecek, bunun tespitini yapar ve  anlaşıma sağlandığı taktirde sözleşme yapılır. Sözleşmede belirtilen tarihin sabah saatlerinde ekibimiz tarafından nakliye aracı kapınıza gelir, taşınma işlemi hızlı bir şekilde başlar.

✅ Kurumsal Telefon 444 6 995
✅ Ofis Telefonu 0312 482 12 22
✅ Europatrans  Garantisi Sigortalı Taşıma
✅ Firma Kuruluş 1995’dan Bu yana

 

Dikmen içi nakliye firması

Dikmen nakliyat firması olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü nakliye işlemlerini son derece güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Bizimle iletişime geçiniz 444 6 995

Etiketler:, , , ,