Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Europatrans olarak şehirler arası nakliyat çözümlerinde başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Son teknoloji taşıma araç ve ekipmanlarımız, alanında uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamızı 2-3 iş günü öncesinden haber vermeniz bizler için yeterli olacaktır. Firmamızdan randevu aldıktan sonra günün müsait olduğunuz bir vakti evinize gelen eksperimiz ev içinde bulunan tüm eşyaları not eder. Daha sonra size uygun araç, personel, ekipman ve malzeme temini sağlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz tarihlerde sigorta ve sözleşme kapsamında eşyalarınızı taşımacılığı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Eski evinizden alınacak eşyaların tümü demonte ve montaj işlemleri bittikten sonra en iyi ambalajlama malzemeleri kullanarak paketleme işlemi yapılır. Paketlenen eşyalar aracımıza yüklenir ve istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Kusursuz düzeyde paketlenen eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde paketlenene eşyalar ambalajından açılmasıyla yeni evinizde istenilen yerlere yerleştirilir ve müşterimiz eşyaları kontrol eder. Ankara’nın ilçeleri başta olmak üzere Europatrans nakliye firması olarak sigortalı, sözleşmeli, ambalajlı olarak ev eşya taşımacılığı ve ekonomik düzeyde parça eşya taşımacılığı gibi alanlar içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Şehiri İçi Nakliyat

şehirler arası nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat tecrübe bilgi birikimleriyle stabilize olmuş profesyonel bir iş alanıdır. Bu hususta daha ilgileneceğiniz konu işin maddiyatından daha çok ilgili taşımacılık şirketinin alanında ne kadar uzmanlaşmış olduğu bir şirket olmasının tercihini yapmaktır. Son model kamyonlarımız ve asansörlü eşya taşımacılık ekipman sistemlerimiz ile her türlü olabilecek eşyayı bizlere belirteceğimiz Türkiye il sınırları içerisinde bulunan adreslere gönderimini yapmaktayız.

 

 

5/5 (1 Review)

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve nakliyat sektöründe sizlere 19 yıldır hizmet veriyoruz.

Eşya Depolama

Atmak istemediğiniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma olarak her türden eşyalarınızı taşıyoruz.

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.