Çankaya Kurumsal Nakliyat

Çankaya Kurumsal Nakliyat europatrans olarak çankaya bölgesinde kurumsal taşımacılık hizmeti veriyoruz.  Ankara başta olmak üzeri bu güzel ülkemizin tüm şehirlerine taşıma hizmetide sağlıyoruz.

Çankaya Evden Eve Nakliye

Sizlerde evinizi taşımak istediğinizde bizler gibi düşündüğünüzü biliyoruz ve ona göre profesyonelce taşıma işlemi yapıyoruz. Sizlerin ne bir bardağını nede bir eşyasına ufacık bir çizik dahi gelmesini istemeyiz. Eğitimini almış profesyonel ve tecrübeli ekibimiz eşyalarınızın ambalajlarını yaparak, eşyanızın zarar görmesine hiç bir şekilde izin vermezler. Birçok oturma takımı salon takımı özel yapımlar kafanızı karıştırabilir, aldığınız veya özel yaptırdığınız salon takımı vb. firma sizlere bunu taşınırken dikkat edin bunu sadece biz taşıyabiliriz gibi sizlere korku verir ve kafanızı karıştırırlar, bırakın tecrübeli ekibimiz o özel yapım takımlarınızı başarılı bir şekilde kurulumunu yapıp sizlere teslim etsin ve sizde diğer tüm müşterilerimiz gibi yapan firmadan hem hızlı hemde daha sağlıklı yaptığımızı iletirsiniz.

Çankaya Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat Ev taşımak herkese zor gelebilir, tabi ki biz gibi işini severek yapanlar için çok basit bir işlem.

Evden eve nakliyat işlemi başlamadan experimiz, sizi ziyaret ederek taşıma ücretinin net bir şekilde iletir. Sonrasında ekibimiz tüm eşyalarınızı ambalajlamasını, kolilenmesini yapar siz sadece bizi arayın elinizi hiç bir işe karıştırmayın. Sadece size özel olan eşyalarınızı yanınızda bulundurun gerisini bize bırakın ve bu işin bu kadar zor ve zaman alıcı olmadığını izleyin. Yüksek katlı binalarda Yurt dışından özel gelen mobil asansörümüz ile eşyalarınızı rahatlıkla dışarıdan taşıma işlemi yapılarak, hızlı bir şekilde nakliye hizmetinin sonlandığına şahit olursunuz. Taşınılacak evinde yine aynı şekilde, siz sadece size özel eşyalarınızı yanınızda bulundurmanız yeterli diğer tüm eşyalarınızı biz europatrans olarak tekrar kulumu ve evin kaba dizaynını yaparak sizleri bu zahmetten kurtarmak tayız.

Çankaya Kurumsal Nakliyat 444 6 995