Nasıl Taşınır: Evinizde İlerleme Sağlamanıza Yardımcı Olacak İpuçları

Nasıl Taşınır: Evinizde İlerleme Sağlamanıza Yardımcı Olacak İpuçları sizlerle paylaşalım. Kendinize “neden yeni bir eve taşınmak isteyeyim?” diye soruyor olabilirsiniz. Kesinlikle. Bu harika bir soru ve size mükemmel bir başlangıç noktası sağlayacak. Neden yeni evinizi takviminizin düzenli bir parçası yapmıyorsunuz? Neden yeni evinizi günlük rutininizin bir parçası haline getirmiyorsunuz? Neden yeni evinizi haftalık yapılacaklar listenizin bir parçası yapmıyorsunuz? Cevap basit: Yeni evinizi günlük hayatınızın bir parçası yapın. Sadece yeni ev yolculuğunuzu kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni evinize ve yeni ailenize daha bağlı hissetmenizi sağlayacaktır.

Yeni bir oyun istasyonu kurun

Evin geri kalanından ayrı bir oyun alanına sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu, yalnızca çocuklarınızla vakit geçirmek veya yazmak için sessiz bir alana sahip olmak arasında değil, aynı zamanda dışarıda rahatlatıcı bir akşam geçirmek ile ısıtma veya soğutma sisteminiz için bir ölçüm yapmak arasında da fark yaratabilir. Bu, yeni ev yolculuğunuz iyi gidene kadar muhtemelen düşünmeyeceğiniz bir şey. Yeni bir oyun istasyonu kurmaya başlamak harika bir fikir. Bu sadece yeni ev yolculuğunuzu kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda mahallenizdeki diğer ev sahiplerinin ağına daha bağlı hissetmenizi de sağlayacaktır.

Nasıl Taşınır

 

Arkadaşlarını davet et

İlişkilere çekilen sadece biz normal insanlar değiliz. Birçok insan gibiyseniz, arkadaşlarınızdan da etkilenmeniz olasıdır. Yerel topluluğunuzda bu tür insanlardan daha fazlasını görüyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınızı yeni evinize davet edin. Bu, yeni ev yolculuğunun hangi aşamasında olursanız olun yanlarında olduğunuzu göstermenin harika bir yoludur. Bu, yalnızca mahallenizdeki diğer ev sahiplerinin ağına daha bağlı hissetmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda hayatın diğer kesimlerinden harika insanlarla bile tanışabilirsiniz.

Dekorasyon konusunda stres yapmayın

Yeni evinizde kendinize zaman ayırmanız zor olabilir. Duvarları süslüyor, ilginç el sanatları deniyor, hatta parkta yürüyüşe çıkıyor olabilirsiniz. Ama bunun için stres yapmayın. Bütün bunlar size tekrar tekrar geri dönecektir. Size yeni evinizi özen ve dikkatle yaratma fırsatı verildi. Bu konuda ne kadar çok stres yaparsanız, ondan zevk almak için o kadar az zamanınız olur. İşte dekor budur: Kendiniz için zaman yaratmak. İdeal olarak, rahatlamak ve eğlenmek için zamanınız olacak. Çünkü yapmanız gerekenler konusunda ne kadar çok stres yaparsanız, rahatlamak ve yeni evinizin keyfini çıkarmak için o kadar az zamanınız olur.

Çözüm

Yeni evinize taşınmanın en iyi yolu küçük başlamaktır. Dosyalama sisteminize birkaç tuvalet kağıdı ve birkaç giysi ekleyerek başlayın. Ardından, dolaba küçük bir raf ve birkaç çekmece ekleyin. Eviniz inşa edildikçe, eviniz tamamlandıkça daha fazla raf ve çekmece ekleyebileceksiniz. Yeni evinize taşınmak heyecan verici ve heyecan verici bir zaman olacak.

5 1 vote
Article Rating

Etiketler:

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Benzer Yazılarımız

Ankara ev taşıma firmaları

Ankara ev taşıma firmaları

Ankara ev taşıma firmaları Ankara ev taşıma firmaları arasında öncü firmamız, kurumsal kimliğini koruyarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.  Evden eve nakliyat sektöründe güvenilir nakliye firması bulmak siz değerli müşterilerimiz için zor bir süreçtir. Europatrans nakliye firması olarak öncelikle siz değerli müşterilerimiz 444 69 95 çağrı merkezinden bizlere ulaşiyosunuz. […]

Çukurambar evden eve nakliyat

Çukurambar evden eve nakliyat

Çukurambar evden eve nakliyat hizmeti için hemen bizimle iletişime geçiniz. 444 6 995 Çukurambar nakliye firması olarak ,siz değerli müşterilerimize 25.kata kadar Mobil asansörlerimiz ile hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat nakliyat temel hizmetlerimiz arasında yer alırken diğer yapmış olduğumuz hizmetler, Eşya depolama  çankaya depo, gölbaşı depo ,Kahraman kazan depo olarak.  3’tane depomuz bulunmaktadır.  Evden eve […]

En iyi Nakliyeciler

En iyi Nakliyeciler

Ankara nakliye sektöründe, firmamız Europatrans evden eve nakliyat olarak. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için üst düzey yöneticilerimiz tarafın’dan gerekli çalışmalar yapmaktadır.  En iyi nakliye firması olarak bilinen firmamız teknolojiyi takip ederek yeni nesil  paketleme malzemeleri ve son model  araçlarla teknoloji harikası olan mobil asansörlerimiz  ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.   Evden eve […]

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.