evden eve nakliyat

Çayyolu Nakliyat Firması

Çayyolu Nakliyat Firması |Europatrans

Europatrans olarak sizlere başta ankara olmak üzere tüm şehirlerde hizmet veriyoruz. Çayyolu nakliyat firması  olarak müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin en büyük sebebi bizim profesyonel ve kurumsal bir firma olmamızdır. Bünyemiz de olan tüm taşıma ekibimiz eğitimler geçerek sertifikalarını almış ve sizlere profesyonel bir hizmet sunarız.

Taşıma İşlemleri

Çayyolu nakliyatEkspertiz : Eşyaların taşınmasından önce, profesyonel personeller ile taşımanın gerçekleşeceği konumların incelenmesi ve değerlendirilmesi, güvenli nakliyat için kaçınılmazdır.Ekspertiz hizmeti sunan nakliye firmaları genellikle planlı ve programlı çalışmaktadır, istenilen zamanda nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerimize nakliyeden önce ekspertiz planının yapılmasını şiddetle tavsiye ederiz.
Paketleme ve Ambalajlama: Güvenli nakliyatta, paketleme ve ambalaj işlemleri büyük bir öneme sahiptir ve çok dikkat gerektirmektedir. Herhangi bir eşyanın ne tür malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Yanlış paketleme ve ambalajda parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Tecrübeli firmalar öncelikli olarak bu adıma önem vermektedirler.
Eşyaların Nakliye Aracına Yüklenmesi: Taşınacak Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasında paketlenmesinde ve ambalajlama işleminden sonra hiç şüphesiz nakliyat aracına doğru olarak yüklenmesi gelmektedir.Eşyaların zarar görmeden taşınması için araca yüklerken eşyalar arasında hiç boşluk kalmayacak şekilde veya en az boşluk kalacak şekilde düzenli ve dikkatli yerleştirilmelidir. Çünkü araç hareket ettikten sonra eşyalar birbirine sürterek büyük zararlar verebilir.
Eşyaların Montaj ve Dizaynı: Araç yüklenene kadar önemli bir husus da eşyalarınızın yerleşimi, montajı ve dizaynıdır. Eşyalarınız araca nasıl dikkatlice yüklendiyse aynı dikkat ile profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığıyla araçtan indirilip montajlanarak, müşterinin isteğine göre dizayn ve demonte edilmelidir. Evden eve nakliyat da müşteri memnuniyeti tam sağlanmalıdır.

Çayyolu Nakliye

Çayyolunda taşınma telaşına giren pek çok kişi bu işi profesyonel bir ekibe emanet etmek istiyor ve eşyaların güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınmasını istiyor. Taşınma sırasında hasar gören eşyaların da ayrı bir maliyetinin olduğunu biliyoruz. Firmamız sizler için en uygun ücretle en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Çayyolu nakliyat olarak bizden hizmet almak için  hemen bizi arayınız. 444 6 995

Çayyolu Nakliyat İletişim Numarası ?

Kurumsal bir nakliye hizmeti için 444 6 995 Nolu Telefon numarasını arayabilirsiniz.

Kurumsal Nakliye Firması ?

Ankara kurumsal nakliyat denilince ilk akla gelen isimlerden olan Europatrans Nakliye Firmasına eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Çayyolu Nakliye Fiyatları ?

Nakliye Fiyatlarının sabit bir ücret olması imkansızdır. Sizlerin eşyalarını görmeden direk fiyat veren firmalardan kaçınınız. Bizlerle iletişime geçmek için 444 6 995 Numarayı arayabilirsiniz.

Sigortalı Nakliye Firması ?

Eşyalarınız 50.000 tl değerinde Allianz sigorta ile sigortalanır. Ekibimiz taraflı herhangi bir zarar olduğunda ise firmamız tarafından hasarlar karşılanır.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat; eşya taşımacılığı sektöründe bir çalışma sistemi olarak bilinmektedir. Ancak bu durum nakliye firmalarınca bilinip, eşyalarını taşıtan müşterilerimizce genel itibariyle açıkca bilinmemektedir.

Peki evden eve nakliyat sistemi ne demek? Evden eve nakliyat sistemi mevcut evinizde bulunan kırılabilecek eşyalarınızın( mutfak eşyarınız, yemek takımlarınız), kıyafetlerinizin, avizelerinizin, perdelerinizin, beyaz eşyalarınızın ve bütün mobilyalarınızın uygun şekilde demonte olması gerekenlerin demontesi, bağlantıları sökülmesi gerekenlerin bağlantıları söküldükten sonra firmamız tarafından paketlemeler, kolilemeler ve ambalajlamalar yapılır.

Sizin bu noktaya kadar hiç bir çalışma yapmanıza gerek yoktur. Eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından taşınmaya hazır hale getirildikten sonra eşya taşımacılığı  için özel tasarlanmış tamamen kapalı ve içerisi eşya taşımacılığı için uygun tasarlanmış çelik kasalı araçlarımıza yüklenir. Yeni evinize transfer gerçekleştirildikten sonra  mobilyalarınızın tamamının montajları ve kaba dizaynı firmamızca yapılır. Beyaz eşyalarınızın uygun şekilde bağlantıları tarafımızca yapılır.

Kolilenmiş olan eşyalarınız evinizin hangi bölümünden alınmış ise üzerine yazılan notlara göre yeni evinizde ilgili yere olduğu gibi bırakılır. Bu sistemde sizlere sadece kolilerinizi açıp raf dizaynlarınızı yapmanız kalacaktır. Avize ve perdelerin bağlantıları farklı bir uzmanlık alanı gerektirdiğinden standart evden eve nakliyat sistemine dahil değildir. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmamız ekstra hizmetler olarak kolilerin açılıp dizaynlarının yapılması, avize ve perdelerin alanında uzman personelce bağlantılarının yapılması alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat özel bir iştir. Bu hususta tercih edeceğiniz firmaları iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir. Ankara Evden eve nakliyat hizmeti verecek firmanın Ulaştırma bakanlığından verilen her türlü belgeye sahip olması gerekmektedir. Europatrans nakliye firmamız tüm belgelere sahiptir.

Firmamız Ankara nakliyat, hizmetinde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ücretsiz expertiz randevusu oluşturulur, Evizinize gelen experimiz eşyalarınıza bakar ve nihai rakamı söyler mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır. sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saatlerin evinize gelip eşyalarınızı taşımaktadır.

Evden Eve Nakliye

Çayyolu Nakliyat Firması

Ankara Asansörlü Nakliyat

evden eve nakliyat

evden eve nakliye

evden eve nakliye

Evden eve nakliyat Taşınma gününde evinize gelen personellerimiz ilk olarak mobilya eşyaların doğru ekipmanların kullanımı ile demontesini yapar. Demonte gören mobilyalar ambalajlama malzemeleriyle paketlemesi yapılır. Ardından kumaş türündeki eşyalarınızın havalı naylon malzemelere sarılarak paketleme işlemi yapılır. Elbise dolabız içerisinde giysiler şeffaf naylon poşetler içerisine konulur. Tüm eşyalarınız özenli bir şekilde eski evinizde toplandıktan sonra aracımıza yüklenir ve eşyalarınız yeni evinize götürülmek üzere yola çıkar.

Eşyalarınızın m3 hesaplamasını yapmak için tıklayınız

 Facebook sayfamız için tıklayınız.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Nakliyat hizmetlerinde sigortalı, ambalajlı, sözleşmeli ve asansörlü olarak eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken 2-3 iş günü içerisinde firmamızı arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. Sitemiz üzerindeki nakliyat talep formunu doldurarak müşteri temsilcimizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Amacımız müşteri memnuniyetini hedefleyerek kusursuz hizmet sağlamaktır.

Evden eve nakliyat Sigortalı mı ?

Tüm Hizmetlerimiz sigortalıdır.

Diğer Evden eve nakliyat firmalarından farkınız nedir ?

Bizim farkımız iş prensibimiz ve titizliğimiz ile gelen profesyonelliğimiz ve kurumsal bir firma olmamız.

Evimi Taşımak İstiyorum Hangi Numarayı aramalıyım ?

İletişim için 444 6 995 Numaralı şirket hattımızı arayabilir ve ücretsiz eksper hizmeti talep edebilirsiniz.

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.