Depo Kiralama

Depo Kiralama İmkanı da Sunuyoruz | %25 İndirim Başladı

Depo Kiralama hizmetleri, genellikle evindeki fazlalık olan, ancak atmaya kıyılamayan eşyaların ayrı bir alanda depolanması üzerine verilen bir hizmettir.
Ankara evden eve nakliyat firması tarafından da müşterilerine sunulan bu hizmet sayesinde, pek çok insan kendisi için manevi değeri yüksek olan bu eşyaları korunaklı bir alanda muhafaza edebilmektedir.
 

Ankara Eşya Deposu

 
Firma tarafından sunulan Ev Eşya Depolama hizmetlerinde, depolar yangına, depreme, sele, su baskınına, hırsızlığa ve bu gibi tüm olumsuzluklara karşı güvence altındadır. Dolayısıyla evlerinizde dahi bulamayacağınız bu profesyonel olanaklarla eşyalarınız daha güvende tutabilmeniz mümkündür.
 

Depo Kiralama Hizmeti ile Eşyalarınız Güvende!

Depo Kiralama

Depo Kiralama Ankara

 

Ankara’nın kurumsal nakliyat firmasına ait olan depolar oda tipi depolardan meydana gelmektedir. Son derece güvenli olan bu depolarda Ev Eşya Depolama Güvenlik birimleri tarafından 7-24 izlenen ve korunan bir sistem kullanılmaktadır. Ev Eşya Depolama işlemlerinden birkaç gün öncesinde Ankara nakliyat firması ile iletişime geçildiğinde ekspertiz tarafından eşyaların keşfi gerçekleştirilmekte ve eşyaların ne kadar süre depolanacağı, kaç personel ile taşınacağı ambalaj ve sigorta gibi detaylar hakkında çalışmalar yürütülmektedir.
 

Kiralık Eşya Depo Fiyatları

 
Eşyalar Uzun Süre Korunacak Şekilde Ambalajlanıyor!
 
Depo Kiralama Fiyatları hakkında bilgi almak için tel : 444 6 995 Arayarak bilgi alabilirsiniz yada iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Eşyaların uzun yıllar boyunca muhafaza edilebilecek şekilde ambalajlanmaktadır. Profesyonellikle paketlenen eşyalar firma personelleri tarafından belirlenen oda depolara transfer edilmekte ve eşya barkod sistemi ile depolanmaktadır. Bu sayede talep edildiği süre zarfı boyunca herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadan eşyaların muhafazası sağlanmaktadır.
 
Eşya Depolama, Kiralama, Taşıma süreçleri ve daha fazlası için Yotube Kanalımıza Bakabilirsiniz

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.