Asansörlü Nakliye Firması

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık, firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti ile Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve eşyalarınızın zarar görmemesi vede Personelin yorulmaması adına bir Teknoloji harikasıdır. Mobil asansörlerimiz genelde balkondan kurulmaktadır. balkona kurulmaya müsait değilse eğer ekibimiz camınızı söker ve eşyalarınızı camdan taşımaktadır, evinizde bulunan cama bizden kaynaklanan hasar meydana gelirse firma olarak biz karşılıyoruz.

Asansörlü Nakliyat 

Asansörlü Nakliyat Gönderinizin ihtiyacına göre doğru nakliye türünü seçebilirsiniz. Örneğin, hafif bir ağır makine parçasıysa hava taşımacılığına, kırılgan ise karayolu taşımacılığına gidebilirsiniz. Mevcut ve farklı gönderi türlerinin gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlanmış birçok farklı tipte bomlu asansör bulunmaktadır. Yükün ihtiyacına göre aracı seçebilir, hatta teslimatınızın niteliğine göre asansörü de seçebilirsiniz.

 

Asansörlü Nakliyat firması nın sunduğu hizmetler arasında karayolu, demiryolu ve hava yolu dahil her türlü taşıma yer almaktadır. Ayrıca depolama, otomobil taşıyıcı, nakliye şirketi ve depolama dolapları gibi hizmetler de sunarlar. Müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarını sağlayan çeşitli diğer şirketlerle de bağlantıları var. Bir nakliye veya nakliye işi yapıyorsanız, mallarınızı veya kargonuzu ülkenin herhangi bir yerine taşımak için bu şirketlerden birini kiralamaktan daha iyi bir şey yoktur. Bu şirketlerden bazıları, müşterileri için frigorifik veya kendinden paketli kamyonlar sağlama konusunda da uzmanlaşmıştır.

Asansörlü Nakliye Firması

Bir nakliye işi kurmayı planlıyorsanız, müşterilerinize sunacağınız tüm çeşitli nakliye türlerini ve tesisleri anlayabilmeniz için yapacağınız çeşitli nakliyeler hakkında önceden plan yapmalısınız. . Mal taşımanın en popüler yollarından biri makaslı forkliftlerdir. Makaslı kaldırma, ağır ekipmanların taşınması için kullanılan bir tür hidrolik kaldırmadır. Paletli vinç ve makaslı kaldırma gibi başka taşıma türleri de vardır.

Ankara Asansör Kiralama

Mobil asansörü kuran operatörümüz, Tüm belgelere sahiptir. Eğer mobil asansörden düşen eşyalarınız olursa eğer firma olarak bunu da biz karşılıyoruz. Asansörlü taşımacılık’ta Genelde müşterilerimiz tedirgin olurlar, aslında heyecan yapılacak korkulacak hiç bir şey yok Mobil asansör teknoloji harikası ile eşyalarınız ekibimiz tarafından Dikkatli ve güvenilir bir şekilde taşıması gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

20 KATA KADAR ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Ankara nakliyat şirketimiz asansörlü taşımacılık sistemiyle son yıllarda tüm nakliyeciler tarafından oldukça fazla kullanılan sistem özelliğini haline gelmiştir. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlü sistemimiz ile hiçbir eşya parçası zarar görmeden yüksek katlarda bulunan evinizden alınıyor ve personellerimiz tarafından araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bu sistemi tercih ederek risk payının oldukça az taşımacılık seçeneğini tercih etmiş olursunuz. Binanızın önünde müsait bir alan üzerine kurulan asansör bulunduğunuz kata kadar çıkarılarak eşyaların balkon veya salon camından aşağıya doğru indirilmesi işlemine denilmektedir.

 

Asansörlü taşıma sistemi ile riski en aza indirin…

Ankara Europatrans nakliye şirketi olarak toplamda 4 adet asansörümüz ile Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinden gelen taşımacılık taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz. Firmamızda bulunan tüm asansörlü eşya taşımacılık ekipmanları son sistem otomatik düzeye sahip ekipmanlar arasındadır. Sizlerde eşya taşımacılığı hizmetlerinde sorunsuz düzeyde nakliye hizmeti almak için özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmeleridir. Daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Telefon numaranızı
bırakın biz sizi arayalım.